президентиКолишній секретар РНБО Олександр Турчинов зробив цікаву заяву

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко готовий очолити уряд за президента Володимира Зеленського після дострокових виборів до Верховної Ради.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC Україна., передає Д-НК..

Голова передвиборчого штабу «Євросолідарності» у 2020 році не виключає, що партія сформує коаліцію зі «Слугою народу» – якщо ті, за висловом Турчинова, «прозріють». Але шанси на це він вважає мінімальними. Що конкретно вкладається в слово «прозріти», не уточнювалася.

Відповідаючи на запитання, чи міг би такий Кабмін очолити п’ятий президент Порошенко, його соратник заявив: «Вважаю, він достатньо підготовлений для цього», але додав – щоб таке могло стати реальністю, потрібні дочасні вибори в Раду.

«Далі будемо виправляти те, що вони зробили. Я дуже хочу, щоб не було повторення 2014 року, коли система вже була повністю некерованою, країна була на межі катастрофи, була повноцінна війна. Саме тому я сподіваюся, що вистачить якщо не розуму, то хоча б інстинкту самозбереження (у нинішньої влади — Ред), щоб піти на дострокові вибори і віддати той тягар, який вони не можуть тягнути», — додав Турчинов.

Президент Володимир Зеленський продовжує гостро критикувати свого попередника Петра Порошенка, проте частину законів у парламенті «Слуга народу» схвалює і завдяки голосам фракції ЄС.