Наближається одне з найважливіших християнських свят – Великдень

В Управлінні інвестицій та економічного розвитку ДМР закликають суб’єктів господарювання навести благоустрій навколо своїх магазинів та офісів, а також подбати про великодній декор вітрин, передає ДНК.

Важливо, щоб місто та територіальна громада були чистими та охайними до Великодніх свят – оскільки  це додасть затишку вулицям міста та створить гармонійну атмосферу. Окрім цього, із перших днів війни у нашу громаду евакуювало чимало переміщених осіб – важливо, щоб вони також відчули дух свята та зрозуміли важливість Христового Воскресіння в умовах сьогодення. Тому закликаємо усіх спільно зробити наше місто та навколишні села чепурними, – підкреслює керівниця Управління Леся Лазунда.

В Управлінні інвестицій та економічного розвитку додають – прикрашання вітрин до свята це чудова нагода продемонструвати свою творчість та показати свої товари та послуги в іншому ракурсі. А також це послуговує додатковою рекламою для крамниці чи офісу, яка безперечно привертає увагу перехожих.

Відтак, в Управлінні розробили кілька рекомендацій для суб’єктів господарювання щодо благоустрою територій (відповідно до затверджених Правил благоустрою у місті та ТГ):

  • подбайте про прибирання сміття та зайвих предмети зі своїх територій;
  • аналогічно із сухими листями та гілками,
  • розмістіть урни для сміття;
  • підтримуйте в належному стані зелені насадження та газони, регулярно проводьте косіння трави;
  • проведіть фарбування та ремонт огорож та фасадів будівель, миття вікон та вітражів;
  • встановіть декоративні елементи та прикраси для вітрин, які допоможуть створити святковий  настрій.