війська СШАПентагон розміщує своїх військових радників на заході України на полігоні в Яворові, недалеко від Львова

Це майже 200 американців і близько 150 канадців.

Міністерство оборони США прийняло рішення направити в Україну велику групу військових радників, яких розмістять на заході України на полігоні в Яворові недалеко від Львова. Крім того, на полігон буде направлена ​​група військових інструкторів з Канади на тлі різкого загострення військової ситуації навколо окупованої частини Донбасу.

Про направлення військових інструкторів Сполучених Штатів і Канади на територію України повідомив колишній командувач силами США в Європі генерал Бен Ходжес, передає Д-НК. За його даними, в Україну прибудуть майже 200 американців і близько 150 канадців.

Відзначимо, що інструктори Сполучених Штатів і Канади навчають українських військових тактичній підготовці, артилерії, бронетанкових маневрів, логістики та надання медичної допомоги.

Допомога надається не тільки в зв’язку з конфліктом на Донбасі і нападом Московії, але і в рамках програми по наближенню України до стандартів НАТО. Військова авіація Сполучених Штатів продовжує активно прибувати в Україну на тлі стягування мокшанської армії на кордон України.

За останні 24 години на аеродром до Києва прибули як мінімум ще два військово-транспортні літаки ВПС США C-130J Hercules.