Сьогодні – рік від того дня, коли сумна звістка прилетіла до Трускавця

11 липня 2023 року на війні загинув Іван Бак, 30.05.1981 р.н.

Іван Бак все своє життя присвятив цирку. Був вихованцем Трускавецької народної циркової студії «Каскад» під керуванням Миколи Добровольского, передає ДНК. У цирковому мистецтві був профі в жанрі «комічний жонгляж», згодом став одним з найкращих у менеджменті циркового бізнесу. Мав повагу та авторитет серед друзів, колег, всіх, хто його знав.

На фронті проявив себе з найкращої сторони – рвався у бій навіть після декількох контузій. Радіотелеграфіст радіостанції радіотехнічної батареї військової частини А1836 Бак Іван Зіновійович загинув внаслідок отриманих поранень під час мінометного артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Старомайорське Донецької області.

Мама не змогла пережити втрату свого сина. Його загибель спричинилася до загострення старих хвороб та появи нових. На жаль, лікарі виявилися безсилими, і мама пішла в могилу слідом за сином.

Високу криваву ціну платить Україна за звільнення своїх предковічних територій з окупації московського варвара, за стримування атак осатанілого ординця.

Іван Бак – один з тих Героїв, котрі віддали своє життя, щоб жили ми з вами у вільній Україні. Поховали воїна Івана Бака на Алеї Героїв на трускавецькому цвинтарі 15 липня 2023 року.

Вічна пам`ять воїнові Іванові Баку та всім, хто поліг за волю та незалежність України.

Пам`ятаємо наших Героїв!