Кажуть, що щасливою у Бога є та людина, котра відходить у Вічність в час світлих Великодніх свят

Але лейтенант Збройних Сил України, трускавчанин Микола Кілик заслужив щастя у Бога не лише цим (помер під час несення воїнської служби у Світлий Понеділок 17 квітня, а поховали його сьогодні, 21 квітня, у Світлий Тиждень), передає ДНК.

Він заслужив Царство Небесне передовсім зразковим та чесним життям. Хоча йому судилося прожити дуже мало (35 років), але Микола Кілик ввійшов у нашу новітню історію як Герой-захисник, котрий з честю та гідністю виконав свій громадянський обов’язок.

Велелюдна громада зібралася сьогодні біля церкви святого Миколая, щоб розділити з мамою, дружиною та всією родиною покійного біль скорботи та щоб провести воїна Миколу в останню путь.

Прийшли трускавчани, стебничани, бориславці, сусіди, однокласники, однокурсники з «Львівської Політехніки», побратими по зброї, представники влади, всі небайдужі.

Більше ФОТО в ТК DroBro7/24.

Микола Кілик – вже 18-й представник нашої Трускавецької громади, котрий загинув на війні. Дуже сумно і нестерпно боляче усвідомлювати, що гинуть найкращі сини нашого українського народу, нашої трускавецької громади, що війна і далі продовжує збирати своє криваве жниво. Нестерпно важко матерям ховати своїх синів, а дружинам ставати вдовами. Велику ціну платить Україна за захист незалежності та за майбутню перемогу, але це свідомий вибір шляху свободи, а не рабства, шляху правди, а не брехні, шляху демократії, а не тиранії.

Вічна пам’ять воїну Миколі Кілику та Царство Небесне!

Спочивай з миром, Український Воїне, і нехай земля тобі буде пухом…