призначення32-річний чиновник раніше став депутатом Дрогобицької міськради від «Слуги народу»

Новим головою укрупненого Дрогобицького району призначать Степана Кулиняка. Офіційного розпорядження на сайті Офісу президента ще не оприлюднили, однак, за інформацією ZAXID.NET, кандидатуру Степана Кулиняка вже погодили.

32-річний Степан Кулиняк працює керівником апарату Дрогобицької РДА. До цього він очолював відділ правового забезпечення Дрогобицької міської ради. У 2015 році він брав участь у виборах депутатів до Дрогобицької міськради від «Блоку Петра Порошенка», втім не пройшов. Натомість на місцевих виборах у 2020 році Степан Кулиняк став депутатом Дрогобицької міськради від партії «Слуга народу». У своїй декларації за 2020 рік він вказав три квартири у співвласності з родичами та 266,6 тис. грн зарплати в Дрогобицькій РДА.

Нагадаємо, що Львівська ОДА почала процес реорганізації районних державних адміністрацій, після якої їх залишиться лише 7 замість 20 (за кількістю нових районів), а повноваження – вріжуть. У межах адмінреформи робочі місця втратить майже половина районних чиновників.