схеми об’їздуВизначено об’їздні шляхи на автодорозі «Львів-Луцьк» де вчора, 3 травня, обвалився міст через річку Західних Буг біля села Гайок

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Рух ділянкою дороги, де обвалився міст заборонений. Виставлені попереджувальні знаки. На місці чергують працівники Патрульної поліції, які скеровуватимуть водіїв рухатись об’їзними дорогами», — зазначив Юрій Бучко.

схеми об’їзду

За результатами виїзної наради у с. Гайок, де вчора ввечері обвалився міст, визначено такі схеми об’їзду:

  • Для великогабаритного транспорту напрямки — Радехів-Червоноград-Великі Мости-Гайок, а також Радехів-Лопатин-Буськ-Львів

схеми об’їзду

  • Для легкових автомобілів, «швидких», маршрутних транспортних засобів — напрямок Долини -Сілець -Старий Добротвір-Гайок

схеми об’їзду

Окрім того, завтра вранці відбудеться позачергове засідання комісії ТЕБ і НС, під час якого визначать кінцеві схеми об’їзду, а також напрацюють дорожню карту щодо відновлення мосту, інформує пресслужба Львівської ОДА.

схеми об’їзду

В Укравтодорі обіцяють відновити міст у максимально стислі терміни. Кажуть, що споруда була включена до списку Національної програми відновлення мостів і його реконструкція була запланована на цей рік. Роботи там мали розпочатися уже найближчим часом, повідомляє у себе в Facebook Укравтодор.

«Минулого року ми вже мали ситуацію, в якій через обвал мосту були вимушені оперативно будувати новий. Йдеться про міст через річку Чортомлик на трасі Н-23 Кропивницький – Запоріжжя у Дніпропетровській області. За 7 місяців переправу було повністю відновлено. Аналогічно буде реконструйовано переправу через Західний Буг: оперативно та якісно», — розповіли в Державному агентстві автомобільних доріг.

схеми об’їзду

Як зазначається, у 2020 році Служба автомобільних доріг у Львівській області провела тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації для ремонту цього мосту. Переможцем тендеру стала компанія ТОВ СІНК ПЛЮС МІКК. Орієнтовна вартість реконструкції – 74 млн грн.

«Проєкт реконструкції вже найближчим часом буде представлено техраді Укравтодору та секції 5 ДерждорНДІ. Вже після цього буде оперативно визначено підрядника й у максимально короткі терміни розпочнуться будівельні роботи», — запевнили в Укравтодорі.