Нова військова допомога США УкраїніВашингтон схвалив постачання Києву 16 патрульних катерів Mark VI, технічного обладнання до них і озброєння на суму в 600 мільйонів доларів

Крім того, в Україні будуть поставлені знаряддя,

радіолокатори та інше необхідне обладнання.

Сполучені Штати Америки продовжують надавати військову допомогу Україні: офіційний Вашингтон схвалив постачання Києву чергової партії озброєння.

Про це йдеться в повідомленні Національного агентства США з питань оборонного співробітництва і безпеки, інформує Д-НК. Білий дім прийняв рішення продати Україні 16 патрульних катерів Mark VI, а також технічне обладнання і озброєння до них. Крім катерів, Україна також отримає 32 системи ведення артилерійського вогню MSI Seahawk A2, 20 електрооптичних інфрачервоних радіолокаторів системи FLIR, 40 гармат МК44 калібру 30 міліметрів, а також всю необхідну документацію, обладнання, запасні частини, інструменти, обладнання для проведення випробувань і ремонту і так далі.

Загальна вартість катерів і пов’язаного з ними обладнання обійдеться Україні в 600 мільйонів доларів: влада США заявила, що все експортоване озброєння вже пройшло необхідну сертифікацію і готове до відправки через океан. Залишається лише отримати дозвіл у Конгресі США.