Нічні удари БПЛА по об'єктах і техніці Вірменії в КарабасіАзербайджан оприлюднив нове відео про нанесення ударів по військах Вірменії в Нагірному Карабасі

Азербайджан опублікував нове відео, на яких зображено, ймовірно, знищення техніки ЗС Вірменії в Нагірному

Карабасі. Воно є на офіційному акаунті Міноборони Азербайджану в Facebook.

Інтенсивність боїв в Нагірному Карабасі не знижується. Війська Азербайджану намагаються навіть просунутися вглиб території, чому протистоїть Вірменія. Баку активно використовує свою головну перевагу — панування в повітрі. ВПС Азербайджану за допомогою бойових безпілотників завдають ударів по позиціях, техніці і живій силі супротивника. Саме ці інциденти і відображені на відео. «Азербайджанська армія робить каральні заходи проти ворога, який не надає значення зробленим йому неодноразовим попередженням», — йдеться в повідомленні оборонного відомства Азербайджану.

Варто відзначити, що ескалація в Карабасі триває вже близько тижня. Йдуть активні бойові дії, в ході яких противники несуть важкі втрати. Снаряди летять, в тому числі, і на мирні населені пункти. Є загиблі і поранені серед цивільних. У загостренні вони звинувачують один одного. Варто зазначити, що метою Азербайджану є остаточне вирішення проблеми Карабаху. Це озвучує вище керівництво країни.