Ти, не завершивши навчання, підписуєш контракт і йдеш боронити Україну

Світлий, товариський, спортсмен з дитячих років, розумний та начитаний, з перфектною англійською, добрий син та внук, відповідальний старший брат, щирий племінник.

Про загибель героя повідомляють друзі в соцмережах, 06 травня 2023 року Овчаренко Дмитро Миколайович, 01.11.2002 р.н., стрілець – помічник гранатометника 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 3 аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини А0284 80 ДШБ загинув як Герой при виконанні бойового завдання за призначенням, під час воєнних дій на території поблизу н.п.Іванівське, Бахмутського району, пише DROBRO.

“Ти мав повернутись із завдання і забрати смаколики з “Нової пошти”, відправлені дбайливою тіткою. Солодощі для солодкого хлопчика….Небесний Легіон поповнився ще одним Янголом! Адміністрація освітнього закладу, працівники та учнівський колектив висловлює щирі співчуття з приводу непоправної втрати родині загиблого Героя. Нехай добрий, світлий спомин про Дмитра назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо у годину смутку та скорботи…”

Вічна пам’ять Герою!