На тлі нафтової кризи США почали стягувати військову силу в ЄвропуВійськові США перекинули важкі бомбардувальники B-2 Spirit в Європу, після того як обвалилися фондові ринки і почався нафтова криза

Відзначається, що кількість відправлених літаків не стали розкривати.

Вчора ввечері, 9 березня, після обвалу котирувань на нафту і краху акцій фондових ринків військові США перекинули важкі бомбардувальники B-2 Spirit в Європу. Американське військове командування відзначило в повідомленні, що літаки відправлені на авіабазу Лажеш, розташовану в Атлантичному океані.

При цьому точна кількість відправленої техніки не повідомляється. За інформацією командування, всі літаки будуть виконувати кілька операцій для Європейського командування ВС США.

До цього літаки дислокувалися на авіабазі Вайтмен в штаті Міссурі. Про жодні великі навчаннях в даному регіоні не говорилося. Як повідомляється, американські бомбардувальники відносяться до 509-го і 131-го бомбардувального підрозділу ВВС.

До цього стало відомо, як військові США на навчаннях відпрацювали у відповідь ядерний удар по Росії, що викликало нервову реакцію в Кремлі. Це був важливий сигнал владі РФ у зв’язку із загостренням в Сирії.