На півдні України висадився елітний спецназ ВеликобританіїЕлітний спецпідрозділ британських військових висадився в Миколаївській області

Через 48 годин під його прикриттям відбулося масштабне десантування основних військ Великої Британії та України.

У Миколаївській області висадився десант одного з найбільш елітних спецпідрозділів армії Великобританії. Відео десантування було опубліковано британським телеканалом SKYNews.

Висадка британського підрозділу була проведена в рамках військових маневрів «Об’єднані зусилля — 2020». Згідно з планом навчань спецпідрозділ першим висадився на точку дислокації, де потім очікувалася висадка основного десанту і бойової техніки.

Протягом 2 діб бійці забезпечували прикриття для потужного угруповання, яке висадилася згодом. Журналісти повідомляють, що через 48 годин після висадки британського спецназу була проведена одна з наймасштабніших за останні десятиліття висадка основних військових підрозділів армії Великої Британії та України.

Далі на бойовий курс зайшли українські військові літаки «Іл-76МД» і «Ан-26». На парашутних платформах були десантовані вантажі і підрозділи десантно-штурмових військ ЗСУ. Висадка британського і українського десанту здійснювалася під прикриттям винищувачів Повітряних сил ЗСУ. Британські військові в коментарях заявляють, що їм важливо надати підтримку Україні.