На Московії слідом за нафтою полетів рубльНа тлі різкого зниження цін на нафту курс ерефійського рубля по відношенню до долара і євро також почав падати

Vjcrjdsncmrf валюта в перший раз за квітень подолала позначку в 76 рублів, євро коштує вже більше 82 рубля.

На тлі обвалу цін на нафту курс рубля на московській біржі почав швидко падати. Долар вперше з початку місяця подолав позначку в 76 рублів, євро коштує вже більше 82 рубля, пише BBC.

Про це повідомляють інформаційні агентства, публікуючи останні зведення і дані московської біржі. Аналітики повідомляють, що рубль падає по відношенню до долара на тлі обвалу цін на нафту напередодні. Аналітики відзначили, що більшу частину дня в понеділок ерефійська нафта марки Urals перебувала на рівні 17 доларів за барель. Це більш ніж в два рази нижчою від закладеної у федеральному бюджеті ціни на нафту на рівні 42,4 долара за барель.

Ближче до вечора ціна на московітську нафту досягла негативних значень вперше в історії. Справа в тому, що світові потужності зі зберігання нафти практично повністю заповнені, а значить дівати нову сировину просто нікуди. Це викликало обвальне падіння цін на нафту, що безпосередньо впливає на приплив валюти на Московію. Це, в свою чергу, викликало паніку інвесторів, а також падіння курсу рубля. При цьому ерефійський Центробанк постійно змушений викидати на ринок долари і євро з золотовалютних резервів, щоб терміново підтримати курс рубля.