У суботу, 11 червня, у Львові на стадіоні «Динамо» вперше в Україні проведуть спортивні змагання серед об’єднань волонтерів

Проєкт «Ігри волонтерів» організовують Управління молоді та спорту Львівської ОВА та Львівській обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

У пілотному заході проєкту візьмуть участь п’ять команд. Це дві команди волонтерів, які допомагають переміщеним особам на Залізничному вокзалі, команда, що працює з переселенцями на «Арені Львів», команди волонтерів Львівського обласного молодіжного центру та Львівського обласного пластового центру. 

«Люди, яких познайомила і об’єднала війна, за ці три місяці добре спрацювались між собою і стали справжніми командами. Дуже важливо зберегти таку командну єдність і поза межами волонтерських центрів – це сильні середовища, які здатні продовжувати творити позитивні зміни в нашій державі. Тому цей проєкт – не стільки про спортивну складову, скільки про своєрідний тімбілдинг для волонтерських середовищ, про можливість ближче потоваришувати, аби продовжувати командну роботу з новими силами або в нових напрямках», – розповідає про мету проєкту керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.      

Кожна команда налічуватиме 20 учасників. Учасники змагатимуться у мініфутболі, волейболі, корнхолі та стрільбі з пневматичної зброї. Переможців визначатимуть за найбільшою кількістю набраних балів сумарно. 

Організатори врахують досвід пілотних змагань та згодом проведуть змагання за відкритою формою зголошення, долучитись до яких зможуть представники інших волонтерських середовищ.