З початку війни в Україні, під загрозу потрапила значна частина підприємств, які розташовані у зоні бойових дій

Для допомоги бізнесу, на рівні держави було прийнято рішення про сприяння переміщення бізнесу на захід України. Так, місцем прихистку таких підприємств стала й Дрогобицька громада. Відносна безпека, матеріально-технічна база, зручна логістика, близькість до кордону з Європою – це частина критеріїв, які необхідні для успішного функціонування бізнесу.

Обираючи саме Дрогобицьку громаду, вже декілька підприємств успішно облаштували виробничі площі і успішно нарощують виробничий потенціал.

На одному з таких підприємств побував очільник громади Тарас Кучма. Компанія працює у галузі інноваційних технологій. Тут облаштовано близько тридцяти робочих місць. За словами власника, для бізнесу в умовах сьогодення важливо оперативно трансформуватися і продовжувати виробництво. Продукція підприємства орієнтована не лише на споживача в середині країни, а й за кордоном. Збут продукції підприємства відбувається у десять країн світу.

В ході бесіди обговорили й питання житла для працівників фірми, які переїжджають до Дрогобича в слід за підприємством.

Тарас Кучма наголосив, що у Дрогобичі це питання вирішується. Окрім будівництва будинків та облаштування житла, днями депутатський корпус на сесії прийняв рішення про виділення земельних ділянок про забудову житла для ВПО, а саме працівників підприємств, які релокують у нашу громаду.