Дрогобиччина попрощалась із двома Захисниками України: двома мешканцями Стебника

Павло Зінов’єв та Ростислав Мицак героїчно загинули, захищаючи нашу землю від російських загарбників, передає ДНК.

Український Захисник, що народився та мешкав у Стебнику — Павло Зінов’єв пішов добровольцем до лав ЗСУ та з квітня 2022 року захищав Україну на фронті. Він був радіотелефоністом відділення збору та обробки даних розвідки взводу управління розвідувальної роти однієї з військових частин.

Герой, на жаль, загинув 23 липня, отримавши мінно-вибухову травму під час виконання бойового завдання захищаючи Україну у районі населеного пункту Чернещина, Ізюмського району на Харківщині.

Український Захисник Ростислав Мицак, маючи проблеми зі здоров’ям, добровільно та хоробро став на захист України. Був стрільцем-санітаром десантно-штурмового відділення ДШБ 1 батальйону морської піхоти.

25 липня, під час ворожого обстрілу воїн отримав поранення, внаслідок яких загинув поблизу населеного пункту Старомайорськ Донецької області. Він загинув як герой, захищаючи нашу країну від російських загарбників.

Поховання двох героїв в один день — це великий і сильний біль. У скороботі за нашими Героями залишались батьки, дружини, діти, рідні, друзі, побратими. Уся Дрогобицька громада. Уся країна.

Вічна та світла пам’ять українським Героям.

Пам’ятаємо кожного у своїх серцях.