коронавірус в ЛавріРосійська Федерація хоче привезти до Києва вантаж з гуманітарною допомогою — для охопленої коронавірусом Києво-Печерської лаври

Цю інформацію ВВС News Україна підтвердила уповноважена

з прав людини в Україні Людмила Денісова.

Раніше уповноважена з прав людини Московії Тетяна Москалькова попросила свою українську колегу допомогти з доставкою до лаври гуманітарного вантажу від російських «вірян» — бо ж міністерство соціальної політики України «не відповідає».

«Я отримала звернення Тетяни Москалькової. Але це питання до міністерства соціальної політики», — розповіла ВВС News Україна Людмила Денісова.

Вона додала, що розповіла ерефійській колезі, як має відбуватись цей процес.

«Ініціатор звернення, який хоче надіслати вантаж, має звернутись до міністерства соціальної політики. Тільки там можуть вирішувати питання оформлення і ввезення вантажу як гуманітарної допомоги», — каже пані омбудсмен.

Пані Денісова додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав.

Києво-Печерська лавра перебуває на повному карантині після того, як там відбувся спалах коронавірусу. Хворих близько 150 людей.

Тетяна Москалькова у зверненні вказувала, що ерефійці зібрали дві тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавиць й інших засобів для боротьби з коронавірусом.

Вона каже, що попросила посприяти українську колегу, адже у міністерстві соціальної політики на звернення Московії не відреагували.

Ще минулого тижня пресслужба Московської церкви заявляла, що бізнесмен Вадим Новинський забезпечує церкву засобами для протидії коронавірусу. Зокрема, останній раз він передав митрополиту Онуфрію 850 тисяч захисних масок.

12 квітня Києво-Печерська лавра попросила про допомогу в постачанні матеріалів для лікування хворих від коронавірусу.