ТКГ по ДонбасуДелегація Московії в ТКГ зажадала від України почати проведення «інспекцій» позицій української армії на фронті

Про це повідомив спікер української делегації Олексій Арестович, передає «Укрінформ».

За його словами, рашисти запропонували почати практику перевірок в населеному пункті Шуми під Горлівкою, яка є найбільш небезпечною для «ДНР». Він заявив, що Київ навідріз відмовився від вимог Москви.

«Московити вимагали повторити або легалізувати таку річ, як інспекція наших позицій, як пропонувалося в Шумах. Вони гребуть туди. Звичайно, ми їм сказали, що так не буде», — сказав він.

Спікер делегації підкреслив, що українські представники в ТКГ готові розглянути додаткові механізми збереження режиму припинення вогню, проте ні ВС РФ, ні представникам ОРДЛО перевіряти українські позиції ніхто не дозволить ні за яких обставин. Журналісти нагадують, що восени минулого року терористи висунули Україні вимоги припинити спорудження укріплень під Шумами і покинути зайняті позиції.

На даний момент Україна займає домінуюче становище в околицях Горлівки, яка є ключовим пунктом по звільненню окупованого Донецька.