Московит, який виявив, що Крим - УкраїнаBMW московитської збірки вважає Крим українським

Це з подивом дізнався москвич Олег Якушкін, що відправився на півострів на тільки що купленому автомобілі BMW, зібраному калінінградських «Автотор».

Як розповів Олєг, посередині Кримського моста навігаційна система його автомобіля раптом заявила, що він перетнув український кордон. Втім, ще до того навігатор машини виявляв явні проукраїнські погляди, прикладаючи маршрут Москва-Севастополь виключно українською територією і ігноруючи альтернативний маршрут через Краснодарський край по трасі «Дон».

Коли ж автовласник все-таки переконав свою машину зробити «нелегальний перехід кордону» і вже їхав по Криму, навігатор вперто показував населені пункти лише після введення назви «Україна». Після повернення до столиці Олєг звернувся в автосалон, де він в червні придбав свідому машину. Однак там, за словами автовласника, «мені ніхто не зміг відповісти що-небудь зрозуміле» … «.

Той випадок, коли «навігатор з явно проукраїнськими поглядами» і «Свідома машина» виявилися розумнішою більшості мокшан, які, схоже, остаточно схибнулись. Пропоную ідиоту або купити «Пріору», або причепити на своє авто німецької марки табличку «на Берлін» … І взяти штурмом рейхстаг … За Дідов!

https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1314910294595063810 (скрін і коментарі).