Мінекоенерго представить план розвитку Чорнобильської зониУ найближчі тижні Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища представить план розвитку Чорнобильської Зони відчуження

Як інформує Д-НК з посиланням на прес-службу

міністерства, про це заявила в.о. міністра Ольга Буславец.

«Сьогодні питання безпеки в Зоні відчуження залишається у фокусі уваги як України, так і світової спільноти. Адже все, що відбувається в районі Чорнобиля, прямо або побічно впливає на життя і розвиток всієї Європи.

Саме тому Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України постійно працює над посиленням заходів безпеки в Чорнобильській зоні відчуження. Уже в найближчі тижні Міністерство представить на розгляд Президенту і Кабінету Міністрів план дій на цій території, зокрема щодо посилення протипожежних заходів «, — зазначила Буславець.

Вона також підкреслила, що план передбачає ряд заходів щодо приведення в безпечний стан об’єкта «Укриття» шляхом демонтажу нестабільних конструкцій старого конофайнмента і залишків конструкцій 4 блоку ЧАЕС.

За словами Буславець, крім цього, Мінекоенерго готує пакет дій, спрямованих на стабілізацію української енергетичної системи.

Вона також зазначила, що запропонований план є частиною і продовженням створеної раніше стратегії безпечної експлуатації ядерних об’єктів.