Лідери Європи Лідери країн Європи масово відмовляються від поїздок до Ізраїлю на форум, присвячений 75-річчю визволення концтабору «Освенцим»

Причина тому, як видно, присутність на заході президента
РФ Володимира Путіна.

Лідери європейських країн відмовляються від поїздки в Ізраїль на форум з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту. Увага на це звернув в Telegram ресурс «Путч». За даними ресурсу, вже 4 президента країн ЄС відмовилися від участі в ізраїльському форумі. Вони не приховують, що причина тому — присутність на заході агресора Володимира Путіна.

«Спочатку президент Польщі Анджей Дуда відмовився їхати в Ізраїль на форум, присвячений 75-річчю визволення концтабору» Освенцим «. Причина — виступ Володимира Путіна і відмову в можливості виступити польському лідерові. Президент Литви Гітанас Науседа в останній момент відмовилася їхати до Ізраїлю. Причина — участь в заході Володимира Путіна. Естонія також проігнорує Всесвітній форум пам’яті Голокосту в Ізраїлі. Президент країни Керсти Кальюлайд поїхала з візитом в … Антарктику. Причина — приїзд на форум Володимира Путіна «, — розповіли «Путч». Ресурс звернув увагу на те, що президент України Володимир Зеленський намір відвідати форум в Ізраїлі вже в четвер, 23 січня. Ходять чутки, що там можлива його зустріч з Путіним на полях форуму.