бомбосховищаНа окупованому Донбасі бойовики активно готуються до великої війни

Мирні жителі залякані через фейк росзмі.

У невизнаних «Л/ДНР» наростає істерія через анонсований пропагандистами московії «наступ ВСУ». Бойовики готують бомбосховища. Про це Діалог.UA розповіли джерела з окупованих районів Донбасу. Інформація підтверджується і з повідомлень сепаратистських ресурсів і місцевих паблік, передає Д-НК.

За даними наших джерел, окупаційна влада «республік» дали рознарядку про термінову підготовку бомбосховищ, а також про відпрацювання евакуації громадян. Наказ прийшов на фоні наполегливих повідомлень росзмі, що ВСУ нібито 15 березня почнуть штурм «республік». Інформація по бомбосховищах надходить з різних міст окупованого Донбасу: Донецька і Луганська, Новосвітлівки, Макіївки та інших.

Новину підтвердив, серед інших, сепаратистський Telegram-канал «Таємниці Луганській Республіки», на який підписані більше 12 тисяч чоловік. Він зазначив, що вже завтра, ймовірно, угруповання бойовиків «Л/ДНР» будуть приведені в «режим підвищеної готовності», а «МГБ» і «МВС» на посилений режим роботи. Примітно, що навіть сепаратисти не особливо вірять фейкам про наступ ВСУ.

«Про те, що в найближчі дні відбудеться відновлення масштабних бойових дій, нічого не говорить … Все поки більше схоже на чергові» великі навчання в реальній обстановці»», — написав ресурс. Проте окупанти тримають жителів ОРДО в нервовому напруженні і страху.

Це грає на руку московії. У страху перед новою війною люди стали менше помічати злидні, корупцію і несправедливість «республік».