Коронавірус в Італії перекинувся на молодихУ найбільш постраждалій від коронавіруса країні Євросоюзу, Італії, намітилася тенденція до збільшення кількості молодих людей, що заразилися страшною хворобою

Якщо ще відносно недавно, як пише видання Independent,

захворювали переважно літні люди, і основним розсадником інфекції були лікувальні установи, які люди похилого віку відвідували. Зараз же значна частина тих, хто поступає до медустанов, — люди у віці 40-45 років.

Доктор Лорін, який працює в лікарні в Бергамо, розповів радіопрограмі RaiNews24: «Приїжджають люди, які захворіли шість або сім днів назад і лікували себе вдома, а потім їх стан ставав все більш і більш критичним». «Тип пацієнта змінюється, — каже Лука Лорін, глава відділення анестезії та інтенсивної терапії в італійській лікарні.» Вони трохи молодше: від 40 до 45 років, і ситуації — більш складна».

За словами лікарів, серед цих пацієнтів чимало людей, які, відчувши себе погано, протягом декількох днів намагалися лікуватися вдома, а до медиків звертаються, коли захворювання вже перейшло в дуже серйозну стадію. Згідно з офіційними даними, опублікованими на минулому тижні, дванадцять відсотків тих, хто проходив лікування в реанімації, мають вік від 19 до 50 років. Близько 52 відсотків — у віці від 51 до 70 років, решта — старше 70 років.

Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, в лікарні Ломбардії недавно звернулися пацієнти у віці від 25 до 50 років з діагнозом COVID-19, які згодом були госпіталізовані для лікування.

«Тепер вірус поширився, він подорожує по всій країні набагато частіше, і молодші люди з великою кількістю соціальних контактів більше схильні до ризику зараження цією хворобою, якщо вони не будуть дотримуватися правил соціального дистанціювання», — сказав італійським журналістам П’єрлуїджі Лопалько, професор Пізанського університету.

Вся Італія виявилася під замком, оскільки кількість підтверджених випадків COVID-19 стрімко збільшується. У країні, за даними на вечір 15 березня, від коронавируса померли 1809 осіб, зареєстровано 24 747 випадків зараження.