одягла трусиОдна з відвідувачок «Нової пошти» своєрідно відреагувала на прохання співробітників одного зі столичних відділень надіти в зв’язку з карантином захисну маску

Оскільки маски у неї не виявилося, жінка одягнула на обличчя труси.

В одному з київських відділень «Нової пошти» стався курйозний випадок. У відділення прийшла жінка, у якої не було захисної маски. Сьогодні її носіння — обов’язкова умова в громадських місцях, оскільки в Україні тривають карантинні обмеження у зв’язку з коронавірусом, повідомляє Д-НК.

Коли співробітники «Нової пошти» попросили жінку надіти маску, вона досить своєрідно відреагувала на прохання. Камера відеоспостереження, встановлена ​​в відділенні, відобразила сцену, яка шокувала всіх, хто став її свідком. Жінка, ні на секунду не бентежачись, зняла з себе штани, потім зняла труси і одягла їх на свою голову таким чином, що вийшла подоба захисної маски.

І співробітники відділення навіть при тому, що напевно були не на жарт спантеличені, не знайшли підстав для того, щоб відмовити жінці в обслуговуванні і видворити її з приміщення. Свідками такої сміливої ​​витівки стали не тільки працівники відділення, а й інші відвідувачі, які чекали своєї черги в залі очікування.