арешт КіборгаВ Житомирі поліція заарештувала добровольця Леоніда Чемоданова, що воював в ДАП

У Житомирі заарештований ветеран АТО з «Правого сектора» Леонід Чемоданов, відомий під позивним «Зелений». Добровольця можуть видати Московії. Про це написав вдень 18 травня адвокат Віталій Коломієць у своєму акаунті в Facebook, передає Д-НК.

Заарештований доброволець Чемоданов є громадянином «ерефії», у зв’язку з чим, ймовірно, його і планують вислати назад на Московію.

«»Зеленого» затримала поліція для екстрадиції в РФ. Сюр! (…) В Житомирі не чули про пряму заборону екстрадиції ветеранів в РФ і її держави-сателіти» — написав юрист.

Він нагадав, що Чемоданов з літа 2014 року в складі «Правого сектора» протистояв агресії Московії на Донбасі. Він, серед іншого, є «кіборгом» — воював за Донецький аеропорт (ДАП). Під час війни доброволець був поранений. За даними Коломійця, на Московії по відношенню до Чемоданова діє якесь заочне рішення суду про ув’язнення на 5 років. «Плюс інкримінують, що 11 років тому в Україні заїхав за іншими документами», — написав адвокат.

Він уточнив, що терміново їде в Житомир шукати арештованого Чемоданова і домагатися його звільнення. Раніше про Чемоданова велику статтю випустило впливове українське видання «Цензор.Нет».

В інтерв’ю ветеран повідомив, що приїхав в Україну з Псковської області і полюбив країну всім серцем, навіть називав її «Батьківщиною». «Україна і Московія — це не просто дві різні країни, це дві різні планети», — повідомив журналістам «Зелений». Він називав себе «ворогом режиму Путіна» і запевняв, що не ризикне повертатися до дому. «Мене заарештують, посадять і вб’ють у в’язниці … Це поліцейська країна», — говорив доброволець.