Карантин в Україні продовжать до 12 травня, але є хороша новинаУкраїнський Кабмін планує продовжити карантин до 12 травня, однак вже готує план пом’якшення обмежень

Кабінет міністрів планує продовжити карантинні заходи в Україні практично до середини травня. Згідно з розрахунком

уряду, він буде діяти до 12 травня. Але при цьому влада хоче піти на пом’якшення карантинних мір і дозволять українцям відвідувати цілий ряд об’єктів.

Інформацію про це повідомив на брифінгу глава МОЗ Максим Степанов, передає Д-НК. При цьому він підкреслив що, незважаючи на цілий ряд послаблень, уряд контролюватиме дотримання заходів карантину для запобігання подальшого поширення коронавіруса.

Чиновник зазначив, що продовження карантину продиктовано все ще високим рівнем захворюваності та ризиками подальшого поширення епідемії. «На найближче засідання уряду МОЗ виноситиме постанову про продовження дії карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано нашим існуючим рівнем захворюваності і тієї небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба.

У той же час Міністерство охорони здоров’я буде пропонувати відповідні пом’якшення карантинних заходів», — сказав міністр. Степанов підкреслив, що українцям дозволять прогулюватися в парках, проте будуть продовжувати діяти правила, які обмежують кількість осіб, а також залишиться обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту. «Також ми будемо пропонувати відкриття для відвідування музеї, бібліотеки, але також з чіткими обмеженнями по дистанції, засобів індивідуального захисту, по термоскрінінгу (перевірка температури) на вході в певний заклад», — підкреслив він.