112 УкраїнаТрансляція ефіру каналу «112 Україна» заблоковано на YouTube, але при цьому всі відео каналу продовжують залишатися доступними

Відеосервіс YouTube заблокував трансляцію в прямому ефірі програм телеканалу «112 Україна». Про це повідомляється на сайті каналу, інформує Д-НК. Правда, канал продовжує мовлення, але на YouTube-каналі «Перший Незалежний», який був куплений медіаімперією Віктора Медведчука, але пробув в ефірі недовго і був заблокований за поданням СБУ.

Швидше за все, блокування онлайн-мовлення каналу «112 Україна» пов’язана з недавнім листом Міністерства культури України, направленому до адміністрації хостингу YouTube. У листі містилося прохання заблокувати канали мовлення таких медіаресурсів, як «112 Україна», «ZIK» і «NewsOne», тому що вони, як сказано в тому листі, «представляють інформаційну загрозу національній безпеці України, оскільки не є ЗМІ або звичайним замовником, а частиною пропагандистської війни Росії проти України «.

Блокування прямих ефірів «112 Україна» — поки єдина санкція самого популярного відеохостингу проти телеканалів Медведчука. Сам по собі YouTube-канал «112 Україна» і весь розміщений на ньому контент зараз знаходяться у відкритому доступі, на канал підписані 925 тис. Користувачів сервісу.