Чері Кімо – модель авто, яка прийшла до нас із Китаю

Вона побачила світ у 2007 році. Створювався автомобіль на основі запчастин популярного та перевіреного QQ. Другий є повним аналогом Деу Матіз, який став бестселером бренду. Нова модель мала цікавий дизайн та досить місткий кузов і що надзвичайно важливо проблем з запчастинами до неї в Україні немає жодних https://panda-auto.com.ua/brand_chery_kimo. Приваблювала вона, як прекрасну половину людства та молодь.

Над дизайном працювали досвідчені фахівці італійського ательє під назвою «Бертон». Chery Kimo, без сумнівів, припаде до душі будь-якій жінці і тим, хто любить комфортабельну їзду. Призначення Чері Кімо полягає у переміщенні до міських умов. Машина подобається багатьом за рахунок своїх компактних габаритів, зручності та легким пошуком запасних деталей. Оригінальні запчастини Чері Кімо придбати просто і без жодних проблем. При цьому підійдуть для моделі та аналоги.

Хетчбек має ексклюзивний дизайн, який на аналоги у своєму класі не схожий. Унікальність авто – це визначальний чинник популярності моделі в Україні. Чері Кімо став гідною заміною Чері Ку-Ку у всіх питаннях.

Саме Кімо китайські виробники покладали величезні надії. Чері Кімо виправдано привертає увагу молодої частини населення. Двигун Чері має об’єм 1,3, що подобається молоді. По суті, авто не відноситься до категорії люкс, воно відрізняється комфортністю та практичністю.

Слабкі сторони Чері Кімо

З двигуном Чері Кімо проблем практично немає, оскільки він пройшов безліч тестів на витривалість. Більше того, він одержав відповідний міжнародний сертифікат. Безумовно, обслуговувати двигун потрібно вчасно.

Коробка передач здається тугою, проте проблем від неї немає жодних. До слабких сторін відноситься вичавний підшипник. Причому його підбирати потрібно грамотно і ретельно.

Ходова частина нашими дорогами досить швидко приходить у несправність. Початкову увагу слід звернути на кузов. На жаль, його оброблено не зовсім якісно. Найкраще провести додаткове антикорозійне покриття. Автомобіль, загалом, простий в експлуатації. Найголовніше, що у разі поломок легко знайти запчастини на Chery Kimo.

Особливості при експлуатації Chery Kimo

З’явившись на вітчизняному ринку, машина одразу набула величезної популярності у водіїв. В експлуатації автомобіль дуже надійний, безпечний. Гармонійний зовнішній вигляд моделі привертає увагу автомобілістів України.

Чері Кімо – вдала та комфортабельна машина. У ній поєднуються новітні технології та високий рівень практичності. Їй віддають перевагу автомобілісти, які:

  1. Люблять комфортну їзду.
  2. Цінують не тільки практичність машини, а й її зовнішню привабливість.
  3. Знаються на автомобільній сфері.
  4. Не хочуть переплачувати величезні гроші за бренд.

Автозапчастини до Chery Kimo: як і де правильно підібрати?

Якщо Вам необхідно купити запчастини до машини Чері Кімо, то з радістю чекаємо на Вас у нашому інтернет-магазині. Ви будете приємно вражені вартістю товару, гарним вибором деталей у каталозі запчастин Chery Kimo. Свій вибір Ви можете зупинити як на оригінальних деталях, так і на аналогах запчастин.

У будь-якому випадку, продукція якісна та надійна. Автозапчастини Chery Kimo, наявні у нас, мають такі характеристики:

  • Відмінні якісні показники.
  • Вигідна ціна.
  • Вражаючі експлуатаційні характеристики.
  • Тривалий термін експлуатації.

Будь-якої миті у нас Ви зможете знайти необхідну деталь на Чері Кімо. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, наші спеціалісти обов’язково допоможуть.