Дрогобицька ОТГФермерство, бізнес, туризм – ключовий вектор розвитку економіки майбутньої Дрогобицької ОТГ

Якою буде економіка майбутньої Дрогобицької ОТГ? На це питання відповідь шукають вже сьогодні. Фахівці

Дрогобицької міської ради на чолі з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою вже сьогодні проводять ділові зустрічі з активом сіл щодо формування стратегії розвитку майбутньої Дрогобицької ОТГ. Такі ділові зустрічі відбуваються й з потенційними інвесторами.

Одну з таких ділових зустрічей міський голова Тарас Кучма спільно з начальником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою та начальником відділу освіти Петром Шев’яком провели з ексголовою ЛОДА, успішним бізнесменом Миколою Кмітем.

Як залучити інвестиції, розвивати фермерство, залучати молодь до спорту та пропагувати туризм у майбутній ОТГ, – про це говорили під час зустрічі.

Також посадовці ДМР побували на молочній фермі «Мукко», де виготовляють широкий асортимент сирної продукції.

«Ключовим вектором розвитку економіки майбутньої Дрогобицької ОТГ буде фермерство, бізнес і туризм. Чому? Тому що географічне розташування території має перспективу. На території майбутньої ОТГ вже працює декілька садових та фермерських господарств. Звісно, що на цей ринок зайдуть й нові, які не будуть створювати конкуренції, а лише доповнять асортиментом продукції. І наше завдання продукцію місцевих фермерів зробити пріоритетною на місцевому рівні. Ми хочемо, щоб наші жителі мали змогу тут працювати, реалізовувати і купляти місцеву продукцію. Є перспектива й розвитку бізнес-сфери. За декілька років розвитку туризму у Дрогобичі ми маємо результати. Потік туристів зріс врази. В ОТГ ми маємо бачення як туризм поєднати з фермерством, що зараз є дуже актуальним. Уряд прийняв рішення і ми не гаємо часу. Вважаємо своїм обов’язком, вже сьогодні закладати підвалини майбутньої Дрогобицької ОТГ», – зазначає Тарас Кучма.