ДубінськомуНа мені, як вони заявляли, поставили експеримент, який потім вони хочуть застосувати на моїх колегах

Нардеп Олександр Дубинський опублікував на своїй сторінці в Facebook текст свого виступу на вчорашньому засіданні пропрезидентської фракції «Слуга народу».

На думку парламентарія, введення проти нього санкцій США відбулося в результаті діяльності «аферистів і шахраїв, які обслуговують інтереси транснаціональних корпорацій».

Дубинський додав, що, влаштувавши провокацію, його недоброзичливцям вдалося обдурити американське керівництво, але жертвою є не тільки він, а й президент України Володимир Зеленський разом з партією «Слуга народу».

«На мені, як вони заявляли, поставили експеримент, який потім вони хочуть застосувати на моїх колегах, тобто на вас. Наступним, судячи з озвучених планів аферистів з так званого Центру протидії корупції, повинен стати глава нашої фракції Давид Арахамія. Хто буде далі — не важко здогадатися », — сказав він.

Дубинський наполягає, що «аферисти давно перейшли всі червоні лінії» і «бездіяльність партії означатиме приреченість як самої партії, так і нашого президента».

Тому на всі заклики самостійно вийти з «СН» він відповідає: «Не дочекаєтеся! Я готовий піти з політики тільки в одному випадку: якщо за мій відхід Україні повернуть вкрадені у неї як мінімум 25 мільярдів доларів ».

Нардеп упевнений, що «аферисти найбруднішими способами перешкоджають» йому саме в справі повернення цих грошей.

«Досить обкрадати Україну, а пінчучатам і соросятам допомагати їм в цьому злодійстві! Повторю всім відому мою фразу: «Кризи немає — вони просто пі … наші гроші», — резюмував він.