дурні заявиКолега і друг Володимира Зеленського по КВН режисер з Вірменії Сарік Андреасян звинуватив Україну у продажу Баку фосфорних бомб і їх застосуванні в Нагірному Карабасі

Президент відповів на звинувачення.

Президент України Володимир Зеленський відповів на звинувачення в нібито причетності його країни до «геноциду» жителів т. н. «Нагірно-Карабахській республіці». Він написав відповідний пост на своїй сторінці в Facebook, передає Д-НК.

Нещодавно друг і колега Зеленського по діяльності в КВН вірменський режисер Сарік Андреасян опублікував пост у себе в Instagram, в якому обрушився зі звинуваченнями на Україну. Він заявив, що Київ нібито продавав Азербайджану фосфорні бомби, від яких гинуть діти Нагірного Карабаху.

Андреасян зазначив, що у нього є серед українців багато друзів в різних частинах світу, але «він і його народ (вірмени — ред.) не можуть бути гордими від дружби з тим, у кого руки в крові». Закінчив же свій спіч він словами «Крим наш».

У відповідь на це Зеленський заявив, що розуміє всю біль Андреасян щодо подій з Вірменією, Азербайджаном і Карабахом, проте Україна не постачала ніяких фосфорних бомб в зону конфлікту. Зеленський зазначив, що Україна сама вже 7-й рік перебуває в стані війни і виступає проти будь-яких збройних конфліктів і воєн.