Цими днями КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» отримала чергову медичну автівку – санітарну машину Джип марки «Nissan»

Його у Дрогобич спрямувала організація «Польська місія медична». Як розповів керівник медичної установи міста Андрій Коцюба, це не перша допомога, яку медицина Дрогобича отримує від польських партнерів та зокрема керівника польської організації Матея Гуральського, інформує ДНК.

Організація «Польська місія медична» з початком війни інтенсивно підтримує Дрогобич гуманітарними вантажами. Зокрема, ми неодноразово отримували медикаменти, перев’язочні матеріали, а також ліжка, тумбочки, інвалідні візочки та крісла для потреб лікарні. Для переселенців, які мешкають в Ліцеї №16 «Польська місія медична» скеровувала продукти харчування, засоби гігієни, пральні машинки тощо. Одним словом – допомогу від наших найближчих сусідів – поляків – ми відчуваємо постійно, за що щиро вдячні, – наголосив Андрій Коцюба.

Отриману медичну автівку лікарня перенаправила на передову, зокрема для потреб військових Батальйону імені Генерала Кульчицького. Автівку наповнили медикаментами та перев’язочними матеріалами для забезпечення воїнів.

Паралельно цими днями ще одну автівку УАЗ-452 медична установа міста передала для потреб військовослужбовців частини А-1108 – зазначив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. Із автівкою військовим також передали холодильник і морозильну камеру.