Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають День Конституції

Конституція – це Основний Закон держави, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. В нашій державі Конституція була прийнята на п’ятому році незалежності, 28 червня 1996 року.

Цьогоріч Дрогобиччина спільно відзначила День Конституції України. Урочистості розпочалися зранку на Перехресті Героїв, котре символічно єднає всі п’ять територіальних громад Дрогобицького району.

В заходах з нагоди державного свята взяли участь голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк, голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, міські голови Трускавця і Борислава Андрій Кульчинський та Ігор Яворський, інші офіційні особи. Під супровід Національного Гімну «Ще не вмерла Україна» було піднято державний стяг – синьо-жовте знамено. Лунали патріотичні вірші та промови, з нагоди свята були вручені грамоти та подяки, а військовий духовий оркестр зіграв кілька маршових мелодій.

Відзначення державного свята продовжиться в кожній з громад. У Трускавці опівдні (12.00) на балконі музею Біласа розпочнеться благодійний концерт, приурочений Дню Конституції України, метою якого є збір коштів на потреби ЗСУ.