У виставковому залі Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи відбулось відкриття виставки дрогобицького художника Левка Микитича.

Як пише ДМР, Левко Микитич — член Національної спілки художників України, викладач Малої академії мистецтв у селищі Підбуж та віднедавна викладач ДДХШ. Народився у Нагуєвичах, у рідному селі Івана Франка, передає ДНК. Професійну освіту розпочав у Дрогобицькій художній школі, базові мистецькі знання закріпив у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. І. Труша.

Художня виставка митця «І буде весна …» – так називається неспроста, адже живописні твори, представлені на ній, вражають своїм колоритом та різнобарвними фарбами. У кожній картині відчувається індивідуальність митця, власне бачення світу. Реалістичні пейзажі наповнені свіжістю, кольором та світлим майбутнім українського народу. Окрім традиційного живопису, на виставці представлені роботи, що характеризуються образністю та глибоко-філософським баченням мистецтва.

Благословив мистецький захід отець Іван Паньків. Привітали художника професор Микола Зимомря, професорка Надія Скотна, директор Бориславського історико-краєзнавчого музею Андрій Спас та директор Малої академії мистецтв смт. Підбуж Валерій Вовк.

Із відкриттям творчої імпрези митця привітав і міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Сьогодні, у таке світле свято Благовіщення, ми зібрались тут, щоб надихнутись різнобарвними картинами нашого земляка Левка Микитича. Коли ми заходимо у галерею та споглядаємо роботи Левка, ми бачимо, що у нього на душі. Його картини дають нам віру, вселяють у нас надію — «І буде весна…». І для нашої України настане яскрава, кольорова, мирна весна, без війни, — наголосив Тарас Кучма.

На завершення директор Дрогобицької дитячої художньої школи Ігор Шимко привітав Левка Микитича та анонсував майстер-класи, які вже стали традиційними у галереї.

Усіх охочі можуть оглянути виставку Левка Микитича «І буде весна…» в галереї сучасного мистецтва ДДХШ, по вул. І. Франка, 14. Експонуватимуть полотна впродовж місяця часу.

Пн 10.00-14.00
Вт, Ср, Чт 9.00-17.00
Пт вихідний
Сб 13.00-17.00
Нд 9.00-17.00