чемпіони з ДрогобичаЗ 5 по 9 квітня у Вінниці проводився чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці

У чемпіонаті взяли участь спортсмени Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського у складі збірної команди Львівської області та спортсмени Львова.

Збірна команда Львівської області посіла друге місце серед 15 обласних команд України.

У змаганнях серед жіночих команд наша команда зайняла також друге місце, а члени команди нагороджені срібними медалями та грамотами: Вагіла Анна-Марія, Жгута Євгенія та Кіцера Ліліана (м. Львів). Чоловіча команда зайняла четверте місце.

В індивідуальних змаганнях з багатоборства Жгута Євгенія виборола третє місце і бронзову нагорода, а у другій вправі – друге місце і срібну нагорода.

У змаганнях серед чоловіків з багатоборства Мазурик Олег виборов перше місце і здобув золоту нагороду; Войтів Віталій виборов третє місце і бронзову нагороду. У першій вправі перемогу здобули Войтів Віталій, Мазурик Олег на третьому місці. У другій вправі Войтів Віталій знову переміг, а Мазурик Олег завоював срібну медаль.

До складу національної збірної команди України з підготовки до чемпіонату світу, який заплановано на листопад 2021 р. у Баку, увійшли Войтів Віталій та Мазурик Олег, а Вагіла Анна-Марія та Жгута Євгенія включені до юніорської збірної команди України.

Цей великий успіх дрогобицьких акробатів став можливим щоденній, натхненній праці спортсменів та їх тренерів-викладачів: Жгути Ж.Ю., Жгути О.Р., Вагіли Т.С., Веклюка Р.І.

Про це повідомив керівник сектору з питань фізичної культури та спорту Орест Соломчак.