Дрогобич звернеться за допомогою для Стебницької лікарніДрогобич звертатиметься до ЛОДА, ЛОР та депутата ВРУ щодо виділення 2 млн грн для Стебницької лікарні

Інфекційне відділення КНП «Стебницька міська лікарня» наказом Департаменту охорони здоров`я ЛОДА визначене як

резервна госпітальна база для надання медичного допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 для мешканців міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району.

Госпітальною базою І лінії визначено КНП «Львівська обласна клінічна лікарня», ІІ лінії – КНП «Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих імені Юрія Липи». КНП «8 міська клінічна лікарня міста Львова» та КНП «Львівський регіональний фтизіо-пульмонолігічнихй лікувально-діагностичий центр».

Дрогобич з міського бюджету вже виділив 200 тисяч гривень для придбання КНП «Стебницька міська лікарня» першочергово необхідних засобів у випадку необхідності госпіталізації хворих на коронавірус.

Однак для повного оснащення лікарні необхідна значно більша сума.

Відтак депутати Дрогобицької міської ради під час термінового позачергового засідання сесії у вівторок, 17 березня, звернулися до Народного депутата України від округу Ореста Саламахи, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради щодо виділення для КНП «Стебницька міська лікарня» 2 мільйонів гривень.