Сьогодні, 17 травня, в рамках пілотного проекту, до Дрогобича завітали представники міжнародного товариства «Червоний Хрест», які перебувають в Україні з гуманітарною місією.

Джерело: ДМР

Гості зустрілись з керівництвом Дрогобицької громади та обговорили питання роботи з внутрішньо переміщеними особами. Прийняв міжнародну делегацію міський голова Тарас Кучма, спільно з заступником Андрієм Ковчем.

Напрямки роботи з внутрішньо переміщеними особами Дрогобицької громади представляли начальник управління соціального захисту населення Іван Терлецький та директорка Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин. Проекти в галузі запланованого будівництва житла для ВПО представив начальник управління капітального будівництва Василь Бохонок.

Міжнародну делегацію представляли члени товариства з Німеччини, Австрії та Великобританії. З ними до Дрогобича прибула голова Львівської обласної організації товариства Червоного Хреста Уляна Стельмах.

Тарас Кучма особисто представив гостям роботу в гуманітарному напрямку, розповів про прийнятих переселенців та заходи, які активно впроваджуються у Дрогобицькій громаді, з метою забезпечення потреб ВПО та інтеграції людей в суспільстві.

Представники товариства «Червоний Хрест» висловили свою солідарність та підтримку українському народові та готовність допомагати людям, які постраждали від військової агресії.

Після офіційної зустрічі в міській раді представники «Червоного хреста» відвідали декілька центрів поселення тимчасово переміщених осіб в Дрогобицькій громаді та поспілкувались з переселенцями.

Товариство Червоного Хреста – добровільна, гуманітарна організація, яка допомагає державам у наданні гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час, бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі катастроф і надзвичайних ситуацій, забезпечує допомогу найменш захищеним верствам населення.