Дієтолог перерахував корисні продукти для нервової системиЗарубіжний дієтолог Сахай Маркет представив увазі корисні для нервової системи продукти

Однією з рекомендацій є вживання жирної риби.

За словами консультанта з харчування, в зв’язку з ситуацією, пов’язаною зі спалахом коронавіруса у всьому світі, у багатьох людей спостерігається погіршення психічного здоров’я, що стосується як дорослих, так і дітей.

Поліпшити стан справ допоможуть не тільки медитації, прогулянки на природі, інші методи, але і правильно підібрані продукти. Зокрема, ключем до боротьби дратівливістю є калій — елемент, від якого залежить робота як нервової, так і видільної, кісткової, м’язової систем. Тому варто поповнити раціон бананами, авокадо, солодкою картоплею, шпинатом, білою квасолею, натуральним йогуртом, морквою і морепродуктами.

Жирна риба (лосось) також довела свою користь в підтримці здоров’я нервової системи, що пояснюється наявністю в ній Омега-3-ненасичених жирних кислот, відомих своїм відновлювальними, протизапальними, регенеруючими функціями. Що стосується рослинних джерел, то серед них насіння гарбуза і соняшника, спаржа, салатні листки, щавель, брокколі, білокачанна капуста. Дієтолог Сахай Маркет додав до списку і горіхи, які зменшують ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера і стимулюючі пам’ять, з чим справляється не гірше і чебрець.

Експерт з харчування додав, що школярам і студентам варто особливо звернути увагу на перераховані вище продукти. Здорова нервова система дозволить впоратись з поставленими завданнями набагато легше.