ГК БуковицяЦя весела розвага і поїздка загалом подарували дітям позитивні емоції та незабутні враження

На сьомому році російсько-української війни у Дрогобицькій територіальній громаді продовжують вшановувати тих, хто віддав своє життя за вільну, незалежну Українську державу.

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував для дітей загиблих та померлих учасників АТО з сіл Раневичі, Рихтичі, Лішня, Залужани, Модричі та міста Стебника поїздку на гірськолижний курорт «Буковиця». Захід відбувався під патронатом голови громади Тараса Кучми. Разом з дітьми учасників війни участь у поїздці взяли активні парламентарі з Дитячого парламенту Дрогобича.

«Візит на гірськолижний курорт Буковиця, який розташований поруч з Бориславом, подарував дітям масу позитивних емоцій. Вони не тільки відпочили, а й насолодилися активними видами спорту», – зазначає керівниця Центру Оксана Матчишин.

Діти здійснили прогулянку на панорамному підйомнику, отримали можливість сповна насолодитися чудовими засніженими краєвидами, які відкриваються з гори та зробили безліч фотографій.

Однією з веселих розваг для дітей став сноутюбінг. Для дітей на сьогоднішній день сноутюбінг є найбільш популярним зимовим видом спорту. Багато хто вибирає саме катання на надувних санках.

У підсумку, ця весела розвага і поїздка загалом подарували дітям позитивні емоції та незабутні враження.