Кадри, як російські дипломати добираються з КНДР до кордону РФ: штовхали дрезину більше кілометра

Співробітники російського посольства в КНДР, які поверталися додому, були змушені частину шляху пройти на дрезині.

У Мережі з’явилися відео, зняте під час повернення додому російських дипломатів з КНДР, каденція яких закінчилася, повідомляє Д-НК. З Пхеньяна співробітники посольства і члени їх сімей їхали спочатку на поїзді до прикордонної території КНДР, потім майже до самого кордону вони проїхали на автобусі.

А потім виявилося, що єдиним транспортним засобом, яким вони змогли скористатися, була дрезина. І вісім співробітників російського посольства в Північній Кореї, а також члени їх сімей були змушені занурити свої пожитки на дрезину, на ній же їхали і діти. І тільки таким чином дипломати і їх сім’ї змогли потрапити до російського кордону. Відзначимо, що через пандемію міжнародне залізничне сполучення між КНДР і Московією призупинено.

Більш того, виявилося, що іншого транспортного сполучення між двома «супердержавами», просто немає. Ось і довелося російським дипломатам скористатися самим «високотехнологічним» залізничним транспортом — дрезиною. Як з’ясувалося, її московити тягнули більше кілометра аж до погранстанціі Хасан.