Цього тижня з понеділка по середу (10-12 червня) у м. Берлін (Німеччина) проходила конференція на тему відновлення України «Ukraine Recovery Conference»

До складу делегації з Львівської області, яку очолила заступниця начальника Львівської ОВА Христина Замула, ввійшли і представники Трускавецької громади: міський голова Андрій Кульчинський та радник міського голови, депутат міськради Руслан Пристай, передає ДНК.

Трускавецька громада стала єдиною від Дрогобиччини на цьому потужному міжнародному заході. Окрім нас Львівщину репрезентували представники Львівської, Червоноградської, Жовківської та Добротвірської громад.

«У межах події ми мали зустріч із представниками корейської компанії К-Water. Передали їм перелік пріоритетних проєктів щодо водопостачання, водовідведення, будівництва очисних споруд та теплопостачання на Львівщині.

Вони запевнили, що компанія готова зробити свій внесок у відбудову України», – розповіла Христина Замула.

Крім того, делегація із Львівщини зустрілася з представниками однієї з найбільших клінік у Німеччині – «Charité».

Важливим результатом участі Трускавця в конференції з відновлення України стане залучення грантових коштів для реалізації важливих інфраструктурних та логістичних проєктів.