Лікування коронавірусуВсі ці препарати зареєстровані в Україні, допускаються до застосування, та давно відомі

АТ «Фармак», ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» й ТДВ

«ІНТЕРХІМ» здійснюють клінічні дослідження препаратів для лікування коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема симптоматичного.

«Україна має достатню кількість високопрофесійних фахівців і підприємств фармацевтичної галузі, здатних створити необхідні для лікування COVID-19 ліки і вакцини», – наголосив Секретар РНБО України Олексій Данілов.

Відповідно до інформації розміщеної на сайті Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України «Інформація щодо клінічних випробувань в Україні» сьогодні в Україні зареєстровано чотири клінічні випробування чотирьох лікарських засобів – «АМІЗОН® MAKC» (виробництва АТ «Фармак», Україна), «Аміксин® ІС» (ТДВ «ІНТЕРХІМ», Україна), «Корвітин®» (ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», Україна) і «Біовен» (ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА», Україна).

Всі ці препарати зареєстровані в Україні, отже допускаються до застосування, та давно відомі, проте в інструкціях до їх застосування не міститься інформації щодо лікування COVID-19.

Віковий діапазон учасників всіх досліджень – дорослі (18-65 років), щодо «Біовену» та «Корвітіну» – додатково включено до переліку учасників осіб літнього віку (старші 65 років).