Черговий документ без «паперової тяганини»У Дрогобичі спрощують процедуру пред’явлення довідки про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні

Довідка про кількість зареєстрованих осіб у житловому

приміщенні є необхідним документом для призначення багатьох видів державних допомог, субсидій, пільг та інших державних виплат, а також нарахувань за комунальні послуги.

У Дрогобичі на вимогу тієї чи іншої установи довідки для громадян про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні видають у Дрогобицькому ЦНАПі. Ця процедура відбувається наступним чином: мешканцю необхідно звернутися в ЦНАП для отримання довідки і тоді вирушати у КП «КМГ», КП «Дрогобичводоканал» чи іншу установу для обчислення виплати за комунальні послуги, призначення соціальних виплат чи інших послуг.

Тепер цю процедуру спрощують.

Як зазначає заступник міського голови Дрогобича, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба, Дрогобицький ЦНАП надасть зацікавленим комунальним установам доступ до реєстру територіальної громади – реєстр зареєстрованих осіб в місті Дрогобичі.

Таким чином установи зможуть отримувати інформацію з Реєстру про кількість зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, а мешканцям вже не потрібно буде звертатися в ЦНАП для отримання довідки.

«Це значно зекономить час та сили дрогобичан. Однак доступ до реєстру територіальної громади ми надамо тільки тим підприємствам, які підпишуть з нами договір про нерозголошення конфіденційних даних, які містяться у базі Реєстру», — роз`яснює Володимир Коцюба.

Запровадити таку практику у міськраді Дрогобича планують вже з 15 березня.