ДТЕК і СБУУ СБУ переконані, що Запорізька ТЕС, яка контролюється ДТЕК Ахметова, знаходиться в критичному стані і несе загрозу енергосистемі України

Кілька днів тому стало відомо: в СБУ переконані в тому, що Запорізька ТЕС, яка контролюється ДТЕК Ахметова, знаходиться в критичному стані і несе загрозу енергосистемі України.

Відзначається, що ТЕС порушує закони в сфері виробництва електроенергії і компанія ніяк на це не реагує. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на Liga.net. Відзначається, що до журналістів потрапив лист від заступника голови СБУ Сергія Андрущенко, який напередодні надійшов до Кабінету міністрів.

Повідомляється, що Запорізька ТЕС знаходиться в критичному стані і за останні кілька років було 4 аварійних відключення. Державні перевірки рекомендували ДТЕК Ахметова провести реконструкцію обладнання та поліпшити матеріально комплексну базу підприємства, однак ніяких робіт не проводилося.

В СБУ просять Кабмін провести перевірку на підприємстві та створити план по реконструкції ТЕС. При цьому в ДТЕК всі звинувачення відкидають.