чемпіониВчора, 23 березня, відбулися фінальні поєдинки чемпіонату України з боксу серед юніорів, який проходив у Кривому Розі

Майже три сотні найсильніших юних боксерів з усіх куточків України понад тиждень змагалися за звання найсильніших у 13-ти вагових категоріях. Участь у змаганнях брав боксер з Борислава, вихованець спортивного товариства “Гладіатор” Олег Гічва. 

Спортсмен виступав на змаганнях у складі команди Львівської області й у своїй ваговій категорії (до 66 кг) за результатами боїв виборов заслужене золото.

Як зазначає тренер Олега, хлопець займається боксом вже більш як дев’ять років, а ця перемога вже четверта на чемпіонаті України. “Ми дуже раді, що зуміли втримати першість і цього року. Зараз наш чемпіон потрапив до складу збірної України. На черзі – підготовка до змагань міжнародного рівня – чемпіонату Європи, який проходитиме влітку. Хочемо подякувати генеральному директору СОТ “Гладіатор” (Юрій Флюнт), а також за підготовку тренеру Андрію Сальві та всім, хто був причетний до цього, – розповідає Ігор Нинич.

Тож щиро вітаємо Олега та його тренерів Ігоря Нинича та Андрія Сальву із таким досягненням та бажаємо сили, витримки та енергії на шляху до нових перемог і здобутків!