Дорогі бориславці і не тільки! Знову прохання підтримати петицію про присвоєння найвищої державної відзнаки «Герой України» (посмертно)

Цього разу Захиснику Ігорю Кравчуку.

Воїн родом з Тернопільщини, де змалечку його вихованням займалися бабуся з дідусем. Певний час проживав у Івано-Франківську. З Бориславом його пов’язала дружина Галина, яка живе у Бориславі вже впродовж семи років, передає ДНК.

У листопаді 2022 року Ігор Кравчук проходив лікування в одному з госпіталів Києва. Саме там пара й одружилася. А 9 грудня під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута він загинув. У Героя залишилося четверо діток, двоє з яких з інвалідністю.

Українські кордони військовослужбовець захищав ще задовго до повномасштабного вторгнення на території Донецької та Луганської областей, брав участь у визволенні Херсонської області від російської нечисті.

“Безстрашний воїн і людина з золотим серцем, найкращим та найдобрішим…”, – так відгукуються про нього ті, хто знав його особисто.

Тож дружина Кравчук Галина, яка і є автором петиції, просить про її підписання та поширення. Станом на зараз є 13191 голос. До завершення збору підписів залишається 36 днів. Не пожалкуйте хвилинку свого часу і залишіть свій голос.

🔗 Посилання на петицію.