інвестиції в БориславВ рамках свого приватного візиту шейх виявив бажання ознайомитися із Західною Україною, принагідно склавши список інвестиційно привабливих проектів

Як повідомляє ДНК з посиланням на Бориславську міську

раду поважного гостя зацікавив Борислав.

У середу, 4 вересня, у Бориславі відбулася зустріч міського голови Ігоря Яворського із Доктором Салехом М. Аль-Шуабі (радником з економічних питань короля Саудівської Аравії Салмана ібн Абдул-Азіза Аль Сауда).

Тож, делегації провели невелику екскурсію містом, на базі Музею нафтової і газової промисловості України НГВУ «Бориславнафтогаз» науковий працівник Музею Олег Микулич розповів про історію розвитку бориславського нафтовидобутку. Відвідали гості й Бориславський міський Парк культури та відпочинку, де оглянули «нафтових журавлів», які є наочним історичним артефактом та прикладом того, з чого починалася історія Борислава як міста нафтопромислу – «Галицької Каліфорнії».

Доктор Салех був, без перебільшення, вражений тим, що у Бориславі більше 100 років проводиться видобуток нафти, і як тут вдалося поєднати промислову активність та звичайний побут, а тим паче, відпочинок серед нафтових свердловин.