В Бориславі успішно завершено реалізацію проєкту з оснащення акушерсько-гінекологічного відділення сучасним медичним обладнанням!

Це стало можливим завдяки гранту, отриманому в рамках програми “Кусаноне”, що фінансується урядом Японії в Україні. Загальна сума гранту склала близько 3 млн грн. (77,015 тис. дол.), пише DROBRO.

Завдяки цій програмі до акушерсько-гінекологічного відділення було закуплено:

  • два апарати штучної вентиляції легень,
  • аудіометр з функцією для новонароджених,
  • кардіотокограф,
  • неонатальний інкубатор.

Нове обладнання дозволить покращити точність діагностики та лікування, зменшити ризик ускладнень під час пологів та забезпечити кращий догляд за новонародженими.

 
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Міський голова Борислава висловив щиру вдячність партнерам за підтримку:

“Якісні послуги, які може надати відділення, великою мірою залежать від матеріально-технічної бази. Тож завдяки цим змінам пологове відділення Бориславської ЦМЛ стане більш привабливим медичним закладом, яке з відкритими обіймами чекає на народження маленьких українців. І я щиро дякую всім, хто долучився до цієї важливої справи!”

Над реалізацією проєкту працювали: відділ розвитку міста Бориславської міської ради, Центральна міська лікарня м. Борислава, благодійний фонд “Дрогобицький Карітас” Принагідно зазначимо, що пологове відділення Борислава створює всі умови для того, щоб народження дитини стало максимально комфортним та безпечним. Тут функціонує 8 палат сімейного типу й сумісного перебування та пологовий зал сімейного типу, працює гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу.

«Завдяки спільним зусиллям вдалося зробити значний крок на шляху до покращення якості медичного обслуговування у нашому відділенні. У нас є всі умови для прийняття планових, спонтанних фізіологічних пологів, планових та ургентних кесарських розтинів, стабілізації функції новонароджених при народженні в тяжких неонатальних умовах. Відділення повністю відповідає сучасному рівню вимог НСЗУ. Також ми постійно працюємо над покращенням умов перебування пацієнтів та вдосконаленням надання медичної допомоги, – говорить завідувач відділення, акушер-гінеколог Юрій Трускавецький.

Тож пологове відділення Бориславської ЦМЛ з радістю відкриє свої двері для вас та допоможе вам у народженні здорової та щасливої дитини.