думки в голосДівчина з Красноярського краю на відео звернулася до московитів і заявила, що слова федералів про «громадянську війну» в Україні брехливі

Заява блогера про війну на Донбасі викликало обурення ерефят в соціальних мережах. Дівчина з Красноярського краю опублікувала ролик в соціальній мережі Tiktok: на відео вона звернулася до московитів і заявила, що слова їхньої влади і федеральних каналів про «громадянську війну» в Україні брехливі.

За її словами, на Донбасі просто немає стільки ресурсів, щоб протягом 7 років підтримувати регіон в стані війни. Фрагмент відео на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter публікує Д-НК.

«Я хоч і живу в Красноярському краї, а це далеко від кордону з Україною, але в курсі: Майдан почався з того, що люди в Україні хотіли євроінтеграції. Країна знаходиться в стані війни. А поки країна знаходиться в стані війни, вона не може вступити в Євросоюз, адже це обов’язкова умова. Як ви думаєте, кому це вигідно? Хто ж цей прекрасний чоловік, який вчепився в Україну своїми старими сухими клешнями і не хоче її відпускати. Розумні люди все прекрасно розуміють, і таких насправді багато» , — заявила дівчина.

В Росії все більше число інакомислячих виявляють власну позицію. «Знову чергове відео» громадянської «війни в Україні.»