логістичний центрПісля завершення будівництва його площа становитиме 100 тис. квадратних метрів, також буде створено близько 2000 тисяч нових робочих місць

На Кільцевій дорозі Львова між Білогорщею та смт. Рудне

незабаром відкриють найбільший на заході України логістичний центр Protec Zymna Voda, який займатиметься обробкою та зберіганням вантажів.

Protec Zymna Voda розташовуватиметься у західній частині Кільцевої дороги Львова неподалік «Епіцентру» та торгового комплексу «Три слони». Логістичний центр почали зводити 2019 року, відкриття першої черги будівництва заплановане наприкінці третього кварталу цього року.

Будівництвом займається львівський холдинг «Протек», до складу якого входять кілька компаній, зокрема дистриб’ютор відомих міжнародних та українських виробників харчів та напоїв «Львівська пивна компанія», логістична компанія «Овертранс», будівельна компанія «Протек Девелопмент» та «Логістик Груп» – один з найбільших в Україні операторів вторинної сировини.

Наразі відомо, що одним з основних орендарів складських приміщень логістичного центру буде українська торгово-промислова група Fozzy Group, яка володіє мережею супермаркетів «Сільпо» та «Фора».

Особливістю цього комплексу є те, що значну його частину становитимуть високотехнологічні середньо- та низькотемпературні склади. Тут будується 63 тис. кв. м сучасних сухих складських приміщень та 21 тис. кв. м – холодильних, розповів Главі держави співвласник підприємства Андрій Панас.

Загалом підприємство дасть роботу двом тисячам працівників з конкурентною заробітною платою від 18 тисяч грн. Приміщення є першою чергою логістичного центру, і склад є найбільшим на заході України. Якщо будуть побудовані всі черги – може стати найбільшим у країні. Планується, що будівництво першої черги центру завершиться до кінця 2020 року.

Цей логістичний центр матиме «позитивний мультиплікаційний ефект».

«Слід врахувати, що окрім нових робочих місць, це ще й сплата єдиного соцвнеску, який потраплятиме до місцевого бюджету. Загалом одне нове робоче місце в галузі надання послуг здатне створити близько 3,5 місць в суміжних галузях. Покращення логістики також має призвести до здешевлення товарів та послуг, що зробить їх доступнішими для кінцевого споживача», – повідомив голова управління інвестиційної політики департаменту економічної політики ЛОДА Роман Матис Роман Матис.